Datum: 29. 03. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy |

<<  Březen  >>

Mikuláš 2017

Dne 1.12.2017 v odpoledních hodinách se uskutečnilo každoroční rozsvěcování Vánočního stromu a Mikulášská nadílka pro kostelecké děti. Sbor dobrovolných hasičů Kostelec na Hané patří mezi hlavní organizátory akce. Vše začíná v ranních hodinách, kdy se sejdeme v hasičské zbrojnici a po nezbytné snídani vyrážíme k provedení veškerých příprav. Připravit se totiž musí pódium, stánek na občerstvení, stan pro naše školáky, elektroinstalace a v neposlední řadě občerstvení. Tradičně byl připraven punč a svařák nebo klobáska. Pro děti čaj a velice populární párek v rohlíku, který trhá rekordy a velice špatně se nám odhaduje množství, které připravit. A v odpoledních hodinách vše začalo. Děti přinesly pro rodiče své výrobky, Mikuláš s čerty a andělem naložily dětem dárky. Vše probíhá v režii moderátora a hudební produkce. Na závěr akce přichází tečka dne v podobě ohňostroje. Poté se již v poklidu všichni rozcházejí do tepla svých domovů. Vzhledem k tomu, že všichni vypadali spokojeně, předpokládáme, že vše proběhlo úspěšně. Děkujeme tedy všem za účast a doufáme, že se v příštím roce zase uvidíme. Pro nás to ovšem nekončí a hned po ukončení svádíme boj s časem, abychom vše co nejrychleji uklidili a mohli se jít ohřát do hasičárny a také společně posedět a probrat dojmy z vykonané práce. Osobně bych rád poděkoval všem, kteří se na přípravách i úklidu podíleli.

| Autor: Michal Pospíšil | Vydáno dne 02. 12. 2017 | 1501 přečtení | Počet komentářů: 12 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek