Datum: 20. 04. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy |

<<  Duben  >>

Devátý ročník Sekerky je za námi

Již devátý ročník Sekerky je za námi a tak si dovolím krátké shrnutí. Oproti předcházejícím ročníkům se posunul čas startu, a i když tím možná soutěž ztratila kus svého kouzla, tak věřím, že jak pro pořadatele, tak i soutěžící to znamenalo klidnější a méně náročný průběh. Také došlo k přehodnocení celého systému bodování a pevně věřím tomu, že všechna družstva mohou být s novým principem hodnocení spokojena. Mínusem, s kterým bojujeme už řadu let, ale na který se nám doposud nepodařilo najít kvalitní řešení, je délka soutěže. Víme, že čekat řadu hodin na začátek plnění soutěže je nepříjemné. Ale upřímně, dostáváme se do hraniční doby pro plnění disciplín a jejich zkracování bude mít za efekt už jen snižování kvality celé soutěže. Hvězdicový start bohužel také nic neřeší, i když bude vícekolový. Když by měl někdo z Vás nápad, určitě ho napište do komentářů. Vážíme si každé dobře míněné rady. A co letos vlastně na soutěžící čekalo? Po rychlostním ustrojení vyrazili k požáru tlakové lahve a záchraně zraněné osoby v kostelecké sýpce. Odtud se přesunuli na plnění zásahu u dopravní nehody zpestřeného imitovaným požárem. Po záchraně horolezce bylo na stanovišti s pořadovým číslem pět zapotřebí vyprostit zaklíněného řidiče pod jeho Avií. Následovala klasická variace na požární útok v Lutotíně a třešničkou na dortu byla záchrana zraněného v zcela zakouřeném nočním klubu. Příští rok nás čeká v pořadí už desátý, tedy jubilejní, ročník. Za tu dobu co soutěž děláme, jste, zvlášť vy, co se účastníte pravidelně, zažili obrovské množství disciplín. Některé byly jen jednou, jiné jsou pořádány každý rok. Vzpomínáte rádi na některé disciplíny? Chtěli byste si je zase vyzkoušet? Nebo vám za celou tu dobu soutěže nějaká disciplína, eventuelně modelová situace, chybí a rádi byste jí vyzkoušeli. Vaše náměty opět prosím přidejte do komentářů. Bude-li to jen trochu v našich možnostech, tak Vám disciplínu moc rádi při jubilejním ročníku uspořádáme. V sekci Download jsou pro Vás ke stažení letošní výsledky. Závěrem mi prosím dovolte ještě výčet sponzorů, bez nichž bychom se neobešli: Olomoucký kraj, Město Kostelec na Hané, Starosta města Ladislav Hynek, Místostarosta města Bc. František Horák, Primátor Prostějova Miroslav Pišťák, Haspo Prostějov, Eurolamp Slavkov u Brna, Odtahová služba Ondruš Mostkovice, THT Polička, Makovec v.o.s. Kostelec na Hané, Holík výroba rukavic a hasičské obuvi Zlín, Eurofire Valašské Klobouky, Martin Látal Prodej požárního vybavení, Makovec Pekárna Domamyslice, F+F Látal a Spurný, JKS Kučera Haná Prostějov, Hemelka stavebniny Kostelec na Hané, Jatka Lešany v.o.s, Řeznictví Tesař Bílovice, Pí. Svobodová Kostelec, Moragum Kostelec na Hané, Rudolfovo pekařství Prostějov, Autoopravna Mostkovice, Hartman-Pavliš Chvaletice, LANEX Bolatice, Stihl Otruba Karel Plumlov, Stolářství Otruba Jan Plumlov, Kamenictví Otruba Plumlov, Železářství u Věžiček Prostějov, Obecní úřad Lešany, Zemědělské obchodní družstvo Plumlov, Snaha Jaroměř, Obecní úřad Mostkovice, Pohřební služba Pavel Makový Prostějov, ZD Moravan Domamyslice, Světlušky Domamyslice, Mipesa Praha, Šajnar svítilny Peli, Agros Střechovice, Halari Kostelec na Hané, Kastner Software Kostelec, Řemeslo – Zahrada Smržice, Sladovny Soufflet, TIA-cz s.r.o Kostelec, Obecní úřad Čechy pod Kosířem, Zámečnictví Bílý Prostějov, DEVA Frýdek-Místek, SEMO Smržice, Stolářství Jančík Mostkovice, Jožak Martin prodej požárního vybavení, Elektroobchod Prostějov Janča, PO - BP Jihlava, Obecní úřad Bedihošť, Safety 4you.cz Prostějov, Obecní úřad Stařechovice, Aqua-styl Držovice, Barvy laky Kordek Prostějov, Řezníček Miroslav - klempířské práce Kostelec na Hané, Restaurace U Pramene Kostelec na Hané, Prodej piva pí. Hubálová Kostelec na Hané.

| Autor: Petr Bohanes | Vydáno dne 12. 09. 2013 | 2547 přečtení | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek